"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kim Bu Emre?

Merhaba!

Yunus Emre Geldegül: Python & PHP Developer, Linux User, Oz & Lost & Dexter Fan, Pessimist Bir Adam; Öylesine Biri İşte…


 

Sitenin alan adından ve başlığından anlayacağınız üzere ismim Yunus EmreKitap okumayı -ki özellikle kitaplarla aram çok iyidir- yabancı dizi seyretmeyi, fıkra ve ilginç bilgiler içeren yazıları takip etmeyi seviyorum. Mersin Üniversitesinde Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri bölümünde okuyorum.

Python programlama dilinde kendimi geliştirdim. Aynı zamanda Linux (mint) kullanıcısıyım. Python dilinde “DjangoPHP dilinde ise “Laravel” ve “Symfony” frameworkleri üzerinde kendimi geliştiriyorum. JavaScript üzerinde ise AngularJs, Electron ve NodeJs frameworklerinde uzmanlaşmaya çalışıyorum. Basit derecede C++ dilini biliyorum ve öğreniyorum. Orta düzey HTML / CSS bilgim var ancak tamamen “zevksiz” biri olduğum için bu konuda çalışmalar yapamıyorum. Hazır sistem olarak “MyBB” ve “WordPress” sistemleri biliyorum ve aktif olarak kullanıyorum.

Siber Güvenlik alanında ise oldukça yetersiz olduğumu düşünüyorum ve yine bu alanda kendimi geliştirmek için çaba göstermekteyim.

Bu blogu kurma amacım bildiklerimi not etmek ve paylaşmak. Şayet bilginin güç olduğunu biliyor ve paylaştıkça büyüdüğüne inanıyorum.


İletişim Bilgilerim

Mail Adresim: yunusemregeldegul [at] gmail [dot] com
LinkedIn Adresim: yunusemregeldegul
Twitter Adresim: murecoder


Yeteneklerim

Python
60%
PHP
50%
MyBB
65%
HTML & CSS
50%
JavaScript
20%

Bunun yanında Laravel, Symfony, AngularJs, Electron, NodeJs, Django ve Kivy üzerinde de kendimi geliştirmeye çalışıyorum.


Takip Ettiğim Bloglar

Tekno Hafıza (Oktay Karakaya) – oktaykarakaya.com.tr
Ali Gören – aligoren.com
Murat Polatbomch4nte.com

5 Yorum

 1. mehmet uğur koç
  mehmet uğur koç 5 Ekim 2018

  merhaba emre bey sıze maıl atamıyorum sızınle bı yazılım hakkında gorusmek ıstıyorum rıca etsem ulasırmısınız 050*********2

 2. GetSherlock
  GetSherlock 29 Ekim 2017

  Hacı abi on numara hazırlamışsın siteni.. 🙂 “Söylenecek çok şey var” ama şu teknik konularını bi okuyup bitireyim önce.. 🙂

 3. Oktay Karakaya
  Oktay Karakaya 15 Ekim 2017

  Merhaba,

  Sitenizin gelişim sürecini takip ediyorum. Görsel anlamda büyük ilerleme kat etmişsiniz. Blog sayfanızı takip ediyorum. Bize kattıklarınız ve katacaklarınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar..

 4. P@ranoid
  P@ranoid 12 Ekim 2017

  Kardeşim sayfayı hazırlarken güzel ve hoş bir üslup kullanmışsın. Kaliteli yazılara devam..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.